1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Uudiskiri 1 tanklatele

Teisipäev, 19 Märts 2013 08:46

LAHENDUSED TANKLATELE - keskendu oma äri peal!

 

TPPetrol

TP.PetrolTPPetrol on infotehnoloogiline lahendus teenindusjaamadele, mis on juhtiva IT arendaja Wincor-Nixdorf tarkvarapaketi TP Application Suite üks moodulitest. TPPetrol ühendab endas kassasüsteemi tankla klientide teenindamiseks mõeldud süsteemiga. Madalad rakendamise ja laiendamise kulud, lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, erinevate seadmete ja süsteemide integreerimise võimalused teevad TPPetrol parimaks lahenduseks keskmistele ja suurtele tanklakettidele.

 

 

WinFuel

WinFuelWinFuel ja BackOffice tarkvara on lihtne kasutajale ja säästlik juurutamisel ning sobib erineva suurusega teenindusjaamadele. WinFuel on täislahendus, mille abil saab korraldada tankimist, toodete müüki jpm. Süsteem on lihtsasti integreeritav juhtivate tootjate lahendustega (Zap Petro, Adast, Tokheim, Scheidt&Bachmann, Tankanlagen, Salzkotten, Wayne Dresser, Instrumentoiry, Nuovo Pignone, Schlumberger, Gilbarco, Bench, Petrolmechanica, FAS, Autotank, Vend, Enraf, Hectronic, Veeder-Root).

 

NAMOS paylane

OPTKaasaegne ja kasutajasõbralik iseteenindusterminaal (OPT) tanklatele ja autopesulatele. See on universaalne lahendus, mis aitab lahendada terve rida ülesandeid Põhjamaade karmides tingimustes. Suur puutetundlik ekraan lihtsustab kasutamist ja samas, annab võimaluse reklaami avaldamiseks. NAMOS paylane võib olla varustatud kiip-/magnetkaardilugejaga, mikrofoniga ja kõlaritega jt. lisaseadmetega. NAMOS paylane on eraldiseisev või seinale integreeritav terminaal.

 

Riistvara

Wincor Nixdorf riistvaraUVS Group pakub terve rida lisaseadmeid Teie klientide teenindamise korraldamiseks: Wincor-Nixdorf kassaarvutid ja lisaseadmed, Verifone pangaterminaalid, Epson tšekiprinterid, Datalogic ja Honeywell vöötkodilugejad, Bizerba ja DIGI kaalud ja muu riistvara tuntuimatest IT seadmete tootjatelt nagu Motorolla, Hewlett-Packard jt.

Kontsern UVS Group pakub terviklikke lahendusi kaubandus- ja teenindusettevõtetele Baltikumis ja Ida-Euroopas. UVS Group on Wincor Nixdorf kaubamärgi ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Leedus. UVS Group’i kogenud meeskond aitab operatiivselt kõrvaldada kõik Teie süsteemides tekkivaid probleeme, tagada riistvara perioodilist hooldust, integreerida või arendada vajalikud tarkvaralised lahendused.

 

Soldi Smart Pro

Soldi Smart Pro

Saksa kvaliteediga eurodetektor Soldi Smart Pro valeraha tuvastamiseks.