1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

revendy taaraautomaadid

Pühapäev, 20 Märts 2011 14:00

revendyWincor-Nixdorf - maailma juhtiv taaraautomaatide tootja - käesolevast aastast käivitas uue taaraautomaatide perekonda - revendy family. revendy family toodete võtmesõnadeks on kompaktsus, keskkonnasõbralikus ja effektiivsus.

revendy family taaraautomaadid on loodud väiksematele müügikohtadele madalate taara tagastamise kogustega. Tänu oma kompaktsetele mõõtmetele revendy family taaraautomaadid sobivad väiksematesse poodidesse, teenindusjaamadesse, lennu-, bussi- ja rongijaamadesse, kui ka stadioonidesse. revendy on automaat konteineriga sees, mis tuvastab taarat kuju ja vöötkoodi järgi ja kogub selle vastavalt seadistustele.

 

revendy slim

revendy slimrevendy slim on plastiktaara ja metallpurkide kogumiseks mõeldud taaraautomaat. revendy slim tuvastab taarat vöötkoodi järgi ja kogub selle automadi sees olevasse plastikkotti.

 

 

 

 

 

revendy max

revendy maxrevendy max on parim lahendus taara vastuvõtuks väikestes kohtades. revendy max võtab vastu metallpurgid, plastikpudelid, kui ka klaaspudelid.

 

 

 

 

 

revendy digi

revendy digirevendy digi koondab endas tavalise taaraautomaadi omadused koos reklaamimise ja lojaalsusprogrammide võimalustega. Taaraautomaadi attraktiivsus tagatud suure ekraani abil.  

 

Soldi Smart Pro

Soldi Smart Pro

Saksa kvaliteediga eurodetektor Soldi Smart Pro valeraha tuvastamiseks.