1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Lahendused

Elektroonilised teenused

UVS Eesti Filiaal koostöös oma partneriga Electronic Payment Solutions (Leedu) pakub Eesti kaupmeestele erinevaid kaardimakselahendusi ja lojaalsussüsteemi. Süsteemide tõrgeteta toimimist tagavad turvaserverid, kogetud spetsialistid ja tugev arendajate tiim.

Loe lisa...

Lahendused tanklatele

WinFuelUVS Group’i poolt pakutavad komplekslahendused tanklatele tagavad tanklate funktsioneerimise tõrgeteta töö ja võimaldavad Teil pühenduma oma äri eesmärkide saavutamisele.

Loe lisa...

Dokumendivahetussüsteem eXite

eXiteElektrooniline dokumendivahetuse süsteem (EDI) eXite® – see on tööriist äriinformatsiooni mugavaks ja kiireks edastamiseks  partnerite vahel. Dokumendivahetuse süsteemi peamine ülesanne – asendada paberikandjatel toimuv infovahetus e-dokumentide haldamisega, mis vähendab kulutused tööjõule ja kiirendab asjaajamist.

 

Loe lisa...

Elektroonilised hinnasildid

e-hinnasildid E-hinnasildid ei ole lihtsalt paberhinnasiltide asendaja ja kulude vähendamise viis. E-hinnasildid on investeeringud Teie klientide rahulolusse, sest ainult e-hinnasildid tagavad kaubaletidel hindade vastavust Teie müügisüsteemis olevatele hindadele.

Loe lisa...

Soldi Smart Pro

Soldi Smart Pro

Saksa kvaliteediga eurodetektor Soldi Smart Pro valeraha tuvastamiseks.