1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Lahendused tanklatele

WinFuelUVS Group’i poolt pakutavad komplekslahendused tanklatele tagavad tanklate funktsioneerimise tõrgeteta töö ja võimaldavad Teil pühenduma oma äri eesmärkide saavutamisele.

 

UVS Group komplekslahendus sisaldab:

  • Kassasüsteemi UVS WinFuel;
  • Juhtimisüsteemi BackOffice ja HeadOffice;
  • Tänava iseteenindusterminaalid (OPT);
  • Monitoorimise süsteemi Mon Eye.

 

UVS WinFuel

UVS WinFuelKassasüsteemil UVS WinFuel on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, mis vähendab vigade arvu ja säästab personaali koolitamiseks vajalikku aega. Mitmekeelne kasutajaliides ja süsteemi kaughalduse võimalus märgatavalt lihtsustavad tarkvara kasutamist. UVS WinFuel on integreeritud rahvusvaheliselt tuntud kütusepumpade ja reservuaaride monitoorimisesüsteemide tootjate toodetega. Tarkvara võimaldab kütuse ja kaupade müümist, mobiiltelefonide ettemaksu täiendamist jms., lisaks omab ka taara kokkuostu võimalust. Süsteem on kergesti integreeritav raamatupidamisprogrammidega, hinnasiltidega, videovalvesüsteemidega.

 

Tankla juhtimissüsteem BackOffice

BackOffice juhtimissüsteemi abil tankla personaal võib täita kõik tegevused, mis on vajalikud tankla juhtimiseks, alates kaupa sisestamisest ja inventuuri läbiviimisest ja lõpetades kütuse tarnete registreerimisega ja reservuaaride kalibreerimisega.

 

Tanklate tsentraliseeritud juhtimissüsteem HeadOffice

HeadOffice on efektiivne töörist tanklaketi tsentraliseeritud juhtimiseks. HeadOffice võimaldab kaupade või kauba gruppide loomist, hinnamuutuste teostamist, lokaalsete müügisüsteemide parameetrite uuendamist.

 

Iseteenindusterminalid

OPTUVS Group iseteenindusterminalide tooteperekonnas on olemas lahendusi, mis rahuldavad kliendi kõik vajadusi ja soove. Sisseehitavatel ja eraldiseisvatel iseteenindusterminalidel on vandalismivastased korpused, integreeritud pangaterminal ja kaardilugeja, termoprinter, puutetundlik ekraan. Vajadusel saab seade varustada turvakaameraga, vöötkoodilugejaga ja A4 printeriga.

Iseteenindusterminali tarkvaral on mitmekeelne kasutajaliides , mis võimaldab reklaamvideote kuvamist.

 

Monitoorimise süsteem Mon Eye

Mon Eye on efektiivne monitoorimise süsteem, mis annab informatsiooni seadmete riketest, sideprobleemidest. Mon Eye’l on olemas vargustevastane süsteem.

 

Soldi Smart Pro

Soldi Smart Pro

Saksa kvaliteediga eurodetektor Soldi Smart Pro valeraha tuvastamiseks.