1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Elektroonilised teenused

UVS Eesti Filiaal koostöös oma partneriga Electronic Payment Solutions (Leedu) pakub Eesti kaupmeestele erinevaid kaardimakselahendusi ja lojaalsussüsteemi. Süsteemide tõrgeteta toimimist tagavad turvaserverid, kogetud spetsialistid ja tugev arendajate tiim.

KAARDIMAKSE SÜSTEEMID

Pangakaartidega maksed on sama tähtsad kui tasumine sularahas. Kaardimaksete teenindamine on esmakohal igas kaubandusettevõttes. Meie partner, EPS LT, omab pikaajalist kogemust kaardimaksete juurutamisel. Koostöös EPS LT-ga UVS Group’i poolt pakutavad teenused ja tooted aitavad optimiseerida pangakaartide kasutamist: vähendada järelvalve kulud, tõsta klientide teenindamise efektiivsust ja tõsta mobiilsust.

Tarkvara pangakaartide teenindamiseks

Kassasüsteemiga on ühendatud pangakaartide lugemiseks mõeldud seade (kiipkaardilugeja ehk PinPad). Kassasüsteemis on paigaldatud tarkvara, mille abil luuakse seos ja integratsioon kassasüsteemi ja PinPadi vahel ja toimub suhtlemine autoriseerimiskeskustega.

Verifone Vx810Makseterminalid

UVS Group pakub oma klientidele laias valikus kaasaaegseid pangaterminale, muuhulgas ka juhtmevabad terminalid mobiilse kaubanduse jaoks.

Multibanking

Multibanking teenus aitab vähendada kaubandusettevõtetel kulud, mis on seotud pangakaartide teenindamisega – autoriseerimispäringuid saadetakse panka, mis väljastas pangakaarti.

Pangakaartide teenindamine iseteenindusjaamades

Oleme valmis teostada Teie iseteenindusjaama integratsioon kaardimakse lahendusega, mis võimaldab laiendada pakutavate makseviiside kogust ja tõsta kliendi mugavust.

LOJAALSUSSÜSTEEMID

Uue ostja leidmine on palju keerulisem ja kallim, kui vana kliendi hoidmine. Just sel põhjusel lojaalsussüsteemi loomine ja täiendamine on iga äri võtmepunkt. Soodus- ja kliendikaardid on tõhus võimalus kliendi usaldust võita. Lojaalsussüsteem aitab tõsta müügimahud, tõsta olemasolevate klientide lojaalsust, leida uusi kliente, teha Teie kaubamärk tuntuks.

Kasutades meie kogemust ja tehnilisi võimalusi, EPS LT pakub oma klientidele erinevate võimalustega lojaalsussüsteemid.

Automatiseeritud lojaalsussüsteem

Antud süsteem on mõeldud olemasolevate lojaalsusprogrammide rakendamiseks, nende juhtimiseks ja planeerimiseks.

Lojaalsussüsteemi juhtimine

UVS Group koostöös EPS LT-ga annab oma klientidele võimaluse valida niisugune „käitumisega“ lojaalsussüsteem, mis neile vajalik on ja kõige paremini vastab ettevõte klientide ootustele.

E-TEENUSED

Teie äri jaoks UVS Group ja EPS LT pakuvad unikaalseid e-lahendusi, mis tõstavad klientide teenindamise kvaliteeti.

Mobiilside kõnekoodide müük

Niisugune teenus on mõeldud kaubanduskeskustele, võimaldades neil kassades ära müüma kõneaega laadimiskoodid erinevatele mobiilside operaatoritele.

Kinkekaardid

UVS Group ja EPS LT toodete portfellis on olemas lahendused kinkekaartide vastuvõtmiseks, töötlemiseks ja kontrollimiseks. Kinkekaardiga saab tasuda kaupade ja teenuste eest, kusjuures kinkekaardi aktsepteerimise võimalus võib olla piiratud kaubanduskettiga või olla avatud ka kaupmehe partneritele.

E-pilet

Elektrooniliste piletite turustamise lahendused erinevatele sektoritele ja valdkondadele – transport, teatrid ja kino jms.

E-kindlustuskaardid

Kindlustusseltsidele mõeldud lahendused kindlustustasude korjamiseks ja automatiseeritud kindlustushüvitiste väljamaksmiseks.

Kommunaalmaksete kogumine

Antud lahendus võimaldab kaupmehel olla vahendajaks erinevatele teenindusettevõtetele teenus-/kommunaalmaksete korjamisel klientidel otse kassades. See on lisamugavus Teie klientidele – soetades tooteid ta, näiteks, võib muretult ära maksta ka kaabeltelevisiooni arve.

 

Siin kirjeldatud teenused ei ole lõplikud ja meie leiame lahendus igale Teie vajadusele – helistage või kirjutage meile! 

 

Soldi Smart Pro

Soldi Smart Pro

Saksa kvaliteediga eurodetektor Soldi Smart Pro valeraha tuvastamiseks.